KĄ RASITE DĖŽUTĖJE?

Muilas su gydomuoju purvu

muilas

Grožio paslaptys iš tyro ežero gelmių

Seniausi Druskininkų krašto gyventojai byloja legendą apie tai, kaip jaunosios mergužėlės savo odą Gervinio ežero gėrybėmis puoselėjo. Jos pastebėjo, kad ežero dugno nuosėdos, jas palaikius ant odos, daro stebuklus – rankų ir veido oda paskaistėja, tampa lygesnė ir švelnesnė.

Jau gerokai vėliau mokslininkai, tyrinėdami šias tūkstančius metų besiformavusias nuosėdas, nustatė, kad tai – unikali ekologiška medžiaga, kurioje gausu mikroelementų, vitaminų, aminorūgščių. „Sapropeliu“ pavadintas gydomasis purvas ne tik stabdo ląstelių senėjimo procesą, bet ir gerina kraujotaką, pasižymi priešuždegiminėmis savybėmis.

Muilą su sapropeliu rasite šiame SPA ritualo rinkinyje. Jis pagamintas nenaudojant sintetinių paviršiaus aktyviųjų medžiagų, dažiklių ir parabenų.

Pušų kremas

Lygi ir sveika oda

Nors Druskininkai labiausiai garsėja kaip mineralinio vandens kurortas, sveikatinimo išteklių sąrašas tuo toli gražu nesibaigia. Pavyzdžiui, pušys, kurių ištįsę kamienai jau neatsiejami nuo miesto panoramos, yra tikras grožiui ir sveikatai naudingų medžiagų šaltinis: jose yra gausybė vitaminų, chlorofilo, karotino, kobalto, geležies, mangano ir t.t.

Tad neveltui šiame SPA ritualo rinkinyje rasite ir išskirtinės kokybės pušų kremą su ekologiškais ingredientais. Tai universalus maitinamasis kremas visai šeimai, pagal specialų užsakymą sukurtas natūralios kosmetikos meistrų. Su pušų ekstraktu, pasižyminčiu antioksidantų gausa ir regeneruojančiomis savybėmis.

Kremas maitina ir minkština veido odą, tinka naudoti po skutimosi ar depiliacijos, o taip pat rankų priežiūrai.

kremas

Druskos burbulas voniai

druska

Druskos galia – kūno ir sielos harmonijai

Anot legendos, sūrieji Druskininkų šaltiniai atsirado iš kunigaikštienės ašarų, jai begedint tariamai nuskendusio mylimojo. Kunigaikštis tuomet sugrįžo sveikas ir gyvas, o sūraus vandens versmės išliko iki šių dienų, vis dar stebindamos savo gydomosiomis ir SPA galiomis.

Sūraus vandens privalumus galite pajusti ir savo namuose – šiame SPA ritualo rinkinyje rasite rankų darbo druskos burbulą voniai. Jis suminkštins vandenį, padės puoselėti kūno odą ir dovanos išskirtinius pojūčius. Druskos burbulas praturtintas pušų eteriniu aliejumi, kuris stimuliuoja plaučių, inkstų bei nervinės sistemos veiklą, o „aštrus“ aromatas padeda kovoti su melancholija ir depresija.

Įmeskite burbulą į šiltą vonios vandenį ir leiskite jam ištirpti. Nenaudokite kitų vonios priemonių ir po procedūros nesišluostykite – leiskite natūralioms medžiagoms įsigerti į odą.

SPA žvakė

Pušyno dvelksmas ir raminanti liepsna

Neaprėpiami, poetus ir dailininkus įkvėpti sugebantys Druskininkų pušynai miestui padovanojo dar vieną neįkainojamą dovaną – labai švarų orą. Tikriausiai pažįstamas jausmas, kai oras yra toks tyras ir gaivus, jog norisi jo įkvėpti pilnus plaučius. Ir priežastis čia paprasta: tiesiog pušys į orą išskiria baktericidinių savybių turinčių fitoncidų, dėl kurių pušynuose jis yra daug švaresnis nei kituose miškuose.

Oro supakuoti nesiryžome. Vietoje to pasirūpinome autentišku pušynų dvelksmu – šiame rinkinyje rasite aromatinę SPA žvakę, praturtintą pušų eteriniais aliejais.

Švelni, raminanti žvakės liepsna Jūsų namams suteiks jaukumo, o gaivus spygliuočių kvapas sužadins prisiminimus apie romantiškus pabėgimus į kokybiško poilsio oazę.

zvake